ام اس - آ MSA

شرکت MSA

MSA، یک سازمان است که برای محافظت از سلامت و ایمنی مشتریان، ایجاد شده و ساعت های زیادی را صرف آزمایش و ارزیابی محصولات جهت رسیدن به اهداف، صرف می کند .

 شرکت ام اس آ MSA، در سال 1914، تاسیس شد و اکنون بیش از 5000 کارمند در جهان دارد که کارکنان را در بیش از  140 کشور رهبری می کند .

یک محیط کار وحشتناک، باعث ایجاد MSA، بعنوان لیدر جهانی در حفاظت کارگران و ابتکار در تولیدات ایمن، شد . در صبح روز 26 مارس 1912، معدن Jed در  Virginia، منفجر شد . در یک لحظه گاز متان، شعله ور شد و بیش از 80 کارگر معدن، زندگی خود را از دست دادند .

 از آن زمان، مهندس  John T .Ryan، ازهمکارخود H.Deike برای ایجاد یک شرکت جدید کمک خواست . آنها با تشخیص اهمیت تجهیزات ایمنی در معدن، به سمت یکی از متفکران کشور رفتند : یعنی توماس .

مخترع با استعداد، به  Ryanو Deike در ایجاد لامپ سرپوش دار الکتریکی کمک کرد؛ که در 25 سال بعدی، به کاهش انفجار معدن تا حد 75% کمک کرد.

آنها، روشی را با جعبه کوچک کمک های اولیه و شناساگرهای متان، پیش گرفتند و تکنولوژی جدید را برای تولید توربین های تصویر ساز گرمایی، کلاه های موشکی، سیستم های تشخیص گاز و آتش، استفاده کردند.

MSA، لامپ سرپوش دار الکتریکی ادیسون را در سال 1914 معرفی کرد و از آن موقع، پیشرو تولید و ابتکار صدها تجهیزات ایمنی و حفاظتی بوده که سطوح بالای محافظت را در محیط های کار سراسر جهان، فراهم می کند.

تولیدات شرکت MSA شامل :

تجهیزات حفاظت چشم ، صورت ، سر و گوش ، و جلوگیری از سقوط ، ماسک های تصفیه کننده هوا ، شناساگرهای گاز و شعله در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ، هوا فضا ، خودرو سازی ، معدن ، راه سازی و ... می باشد .

 دانلود کاتالوگ محصولات شرکتmsa

 

ام اس - آ MSA

ماسک سوپاپ دار ام اس آ MSA

تنفس راحت در هوای گرم و مرطوب 

مدل محصول : FFP2 JFY 1021

قیمت: لطفاً تماس بگیرید
مقایسه اقلام
طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید