مگ لایت - MAGLITE

شرکت مگ لایت  Maglite

مگ لایت ، رهبر رنسانس موجود در تولیدات آمریکایی است که ابزارآلات آن بالاترین استاندارد را دارند. هر وسیله  Mag، نشان دهنده بیش از 20 سال تحقیق و تجربه طراحی عالی با استفاده از تکنولوژی است .T Mag  ، یکی از تولید کنندگان در  USA است.

 روح و ویژگی شرکت، توسط موسس و مدیر آن یعنی  Anthony Maglica، مشخص شده و تعریف می شود . این فرد یک ماشین ساز تجربی بود که ابزار ابداعی را تولید کرد و کار خود را از یک گاراژ ماشین یک نفره در سال 1955 در لس آنجلس، به یک شرکت بزرگ با بیش از 800 کارمند، گسترش داد.

تاکنون، تمام تحقیقات در مورد محصولات توسط خود  Tony، صورت گرفته است. او کار خود را با تولید بخش هایی برای صنایع هوا فضا و بخش نظامی، شروع کرد و خیلی زود اعتباری در کیفیت و کارایی، بدست آورد. ابزارآلات Mag در سال 1974، ثبت شد.

تفکر این شرکت مبتنی بر تفکر " شیر و غزال" است . این دو حیوان هردو برای زنده ماندن می دوند، آهو برای جلوگیری از خورده شدن و شیر، برای اجتناب از مردن. این شرکت ، معتقد است که هرروز بیشتر از روز قبل باید تلاش کند.

جرقه کار این شرکت در سال 1979، زده شد. مرکز اصلی آن در کالیفرنیا قرار دارد که از سال 1982، کار خود را به طور رسمی آغاز کرد و اکنون حدود 850 کارمند و فضایی حدود 450000 متر مربع را برای کارخانه، اداره ها و مرکز اصلی توزیع، اختصاص داده است. همچنین با افتتاح یک بخش تولیدی جدید در  Ontarie، در اواخر سال 2004 کامل شد. این گسترش فضا، به  Mag کمک می کند تا تولیدات خود را در سراسر جهان توزیع کند.

امروز، محصولات در کل جهان در اروپا، آسیا و آمریکای جنوبی، فروخته می شوند. ژاپن و آلمان که هردو به دلیل تاکید بر کیفیت و طراحی، شناخته شده اند، نیز محصولات مگ لایت را پذیرفته اند. صادرات این شرکت در سال های اخیر افزایش یافته و به 25% کل فروش رسیده است.

تولیدات Maglite و Mini Maglite، در دهه های اول خود، توسط مجله های  Fortune  و  Money، در بین 100 محصول برتر که " بهترین تولیدات آمریکا" بودند، منتشر شدند.

دانلود کاتالوگ محصولات شرکتmaglite

 

 

مگ لایت - MAGLITE

چراغ قوه مینی مگ لایت MAGLITE

دارای چراغ از نوع LAMP

مجهز به بدنه فلزی

باتری ها قابلیت نوردهی تا 5.5 ساعت 

دارای لامپ یدکی درون جای باتری در بخش انتهایی چراغ قوه

 

 

قیمت: لطفاً تماس بگیرید

چراغ قوه مگ لایت MAGLITE

کد محصول : Ml50l

قیمت: لطفاً تماس بگیرید
مقایسه اقلام
طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید